Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Video blogerka so stylingovými nápadmi: LoveTheCosmetics

Video blog so stylingovými návodmi
Anna, zakladateľka LoveTheCosmetics, nás inšpiruje úchvatnými zapletanými účesmi.
© LoveTheCosmetics

Život si vie náležite užívať: Anna z LoveTheCosmetics si z krásy urobila profesiu. Vo svojich video tutoriáloch nás vždy očarí odhodlaním, šarmom a dôvtipom. Vytvára hviezdne účesy, v ktorých sa často objavujú zapletané prvky a miluje testovanie kozmetických produktov. Preto sa niet čo čudovať, že má množstvo nadšených čitateľov.

Blog LoveTheCosmetics rozpútal doslova horúčku! Zakladateľka Anna opisuje seba a svoj štýl ako „hravé, pohodové a uvoľnené“. A presne preto sa ako 25-ročná dostala na zoznam našich top vlogerov. Nakazila nás svojím pozitívnym prístupom a nie sme jediní – na YouTube túto rozmarnú hnedovlásku sleduje už takmer 140 tisíc odberateľov. Či už jej meno čítate odpredu alebo odzadu, vždy je to A-N-N-A! Jednoducho vlogerka s cennými tipmi na styling účesov, ktorá sa nevie dočkať, aby ich mohla prezradiť celému svetu. „Možnosť zdieľať svoj prístup k životu s ostatnými ľuďmi ma neuveriteľne motivuje,“ hovorí. A my k tomu dodávame: Palec hore!

 • Annin video blog LoveTheCosmetics

  Nespútaná krása: Annine rady pre krásu sú natoľko kreatívne, že by sa od nej mohli naučiť zopár trikov konkurentky z celého sveta. Mladá blogerka má toho v repertoári totiž omnoho viac než len cop, drdolplážové vlny.

 • Video blogs so stylingovými návodmi
  S mašličkou a zatočeným alebo zapletaným prvkom – mnohotvárnosť Anniných kreácií je žiadaná po celom svete.
  © LoveTheCosmetics

   „Vždy som dostávala komplimenty ohľadne mojich účesov a ďalších originálnych výtvorov,“ prezradila nám. „Pre mňa to však nebolo nič mimoriadne a bola som presvedčená, že ak sa to podarilo mne samej, dokážu to aj ostatní!“ Skromnosť je jedna z najväčších cností – vďaka jej ochote otvorene zdieľať kreatívne triky, ktoré si väčšina z nás necháva pre seba, čoskoro vznikol blog LoveTheCosmetics. Špeciálnou rubrikou je Účes na piatok. Anna necháva svojich fanúšikov navrhnúť konkrétny účes cez Instagram a Facebook, následne si ho sama vytvorí a divákom prostredníctvom videa vysvetlí, aký je postup. Romantický účes so stužkou, rafinovaný zatočený vrkoč alebo nedokončený zapletaný účes – pre túto sympatickú expertku na styling vlasov nie je nič nemožné!

  Anna svojim fanúšikom vychádza maximálne v ústrety a presne vie, čo sa od nej očakáva. „Teší ma, že ak nie som pár dní on-line, moji fanúšikovia sa na mňa pýtajú a chcú vedieť, ako sa mám. Je to vlastne šialené, že moje videá sú permanentnou súčasťou ich životov, ale mám z toho radosť.“ Hoci túto študentku blogovanie napĺňa, musí sa potýkať aj s jeho negatívnymi aspektmi: „Bolo pre mňa skutočne ťažké uvedomiť si, že ako YouTuber musíte vždy spoľahlivo fungovať. Keď náhodou nemám náladu, natáčanie je pre mňa niekedy ťažké!“ Ďakujeme za úprimnosť, Anna.

 • Viac o blogerke Anne

 • Video blog so stylingovými návodmi
  Hravosť, zábava a vzrušenie: Anna vie, čo urobí jej fanúšikov šťastných.
  © LoveTheCosmetics

  „Kvalita mojich vlasov býva bohužiaľ rôzna a ich farba je ako lastúra: vždy iná, závisí to na slnečnom svetle.“ Uvažuje Anna a nás popadá zvedavosť!

  Priznáva aj to, že najdôležitejším farebným trendom v jej živote bola pravdepodobne „blond fáza“. Nie preto, že by jej blond mimoriadne pristala, ale preto, že Anna teraz definitívne dokáže povedať, že nie je blondínka: „Farbenie na blond bolo pre mňa mimoriadne náročné. Nebola som spokojná, zdalo sa mi, že to pre mňa nie je ten pravý look.“ Ale trendsetterka v nej si touto fázou jednoducho musela prejsť.

 • Video blog so stylingovými návodmi
  Rafinované: Dva zapletané účesy v rámci jedného looku!
  © LoveTheCosmetics

  Rovnako otvorená je aj keď ide o jej vlastný účes.

  „Zbožňujem zapletanie vlasov do akýchkoľvek tvarov, techník a variácií. To je presne prvok, ktorý osvieži akýkoľvek účes a svojím romantickým vzhľadom upúta pozornosť!“ Jej vlastný tip na styling / starostlivosť o vlasy: „Nikdy nezaškodí dodať končekom trocha lesku.“ V podobných prípadoch Anna rada siaha po populárnom „elixíre“ - oleji na vlasy – a dodáva: „Vďaka nemu sú vlasy ako hodváb a navyše krásne voňajú.“

 • Máte chuť na zmenu štýlu podľa LoveTheCosmetics? Anna vám vo svojom videu krok za krokom ukáže, ako si vytvoriť sofistikovaný zapletaný účes. Prepnite na hravý mód, zapleťte si pár pramienkov a môžete vyraziť!

 • Video: Dva v jednom (Od polodlhých až po dlhé vlasy)

 • Annine kanály na sociálnych sieťach:

  LoveTheCosmetics >> youtube.com

  LoveTheCosmetics >> instagram.com

  LoveTheCosmetics >> facebook.com