Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Nedokončený znamená ležérny a nóbl

Undone-Look
Blogerka Ulrikke Lund upravila svoj veselý vyčesaný účes v trendy „nedokončenom“ štýle. Tento štýl sa objavuje aj na oficiálnych udalostiach alebo na večerných párty.
© Ulrikke Lund / ulrikkelund.com

Sú dni, kedy na slávnostné účesy nemáte náladu. Niekedy si zase „dress code“ vyžaduje ležérne oblečenie. V takýchto prípadoch môže byť nedokončený look tou najlepšou voľbou. Tento štýl pôsobí pohodovo, ležérne a šik pri každej príležitosti. Naše tipy vám pomôžu vytvoriť si nedokončený look a naše fotky blogeriek vás inšpirujú k výberu toho správneho nedokončeného účesu pre vás. Kaderník hviezd, Armin Morbach, prezrádza stylingové detaily ‘nedokončeného účesu’ vo svojom videu.

 • Nedokončené účesy poskytujú skvelé možnosti v prípade, že slávnostný vyčesaný účes je príliš nóbl a cop je zase príliš obyčajný. Tento trendy štýl sa hodí na spoločné chvíle s kamarátmi, rovnako ako na formálne večere a párty.

  ‘Nedokončený’ nemusí hneď znamenať štýl „práve som vyliezol z postele,“ či „zabudol som použiť šampón, kefu na vlasy a hrebeň“. Čo sa účesov týka, „nedokončený“ znamená ležérny a cool. Pohodlné, nedokončené účesy sa hodia k rôznym outfitom. Niet sa čo čudovať, že blogerky milujú nedokončený štýl!

 • Ako si vytvoriť nedokončený look

  Nedokončený look zaujme svojim objemom a štruktúrou. Styling si vyžaduje šampón pre objem vlasov (aby ste dosiahli maximálny objem), penové tužidlo, ktoré nanesiete do vlasov po umytí, púder pre objem alebo suchý šampón (nanášajte ku korienkom vlasov), prípravok proti krepovitosti vlasov (vytvorí ešte poddajnejší objem) a lak na vlasy (nanášajte ho na vlasy zatiaľ čo pohybujete s hlavou hore a dolu).

 • Nedokončený účes: Ivana Julián

 • Nedokončený look: Ivana Julián
  © Ivana Julián / Fashion Quite

  Známa blogerka Ivana zbožňuje neustálu inováciu svojich vlastných štýlov. Dnes sa predstavuje ako lady, zajtra prekvapí svojím ležérnym outfitom. A naopak, pre kontrast niekedy volí nedokončený look pre svoje vlasy.

  Blogerka Ivana Julián ("Fashion Quite") žije v Španielsku. Je známa svojím osobitým módnym vkusom, ktorý uplatňuje v rozličných štýloch a jej nedokončené účesy sa výborne hodia k všetkým jej kúskom oblečenia.


  Stylingový tip: 
  Rovnako ako Ivana, aj vy by ste mali udržiavať svoje vlasy zdravé a lesklé. Vlasy pri cestičke môžete natupírovať a nie úplne dokonalá cestička vo vlasoch vyzerá dobre, ak si ju vytvoríte pomocou prstov, a nie pomocou hrebeňa.

 • Nedokončený look: Ashley Madekwe

 • Nedokončený look: Ashley Madekwe
  Blogerka Ashley zvolila ležérny, no nóbl účes.
  © Iddo Goldberg / Ring My Bell

  Na svojom blogu "Ring My Bell", herečka Ashley Madekwe zdieľa svoje nadšenie pre módu. Nedokončené plážové vlny sú ideálne pre jej aktivity v Los Angeles. Svoje dlhé vlasy si prehadzuje na jednu stranu.

  Stylingový tip: Použite lak na vlasy s nízkym stupňom fixácie, vďaka čomu doprajete ležérnym vlnám viac pružnosti.

 • Nedokončený look: Sandra Hagelstam

 • Nedokončený look: Sandra Hagelstam
  Nedokončený účes a móda Sandry Hagelstam vyzerajú nápadito a trendy.
  © Sandra Hagelstam / 5 inch and up

  Sandrine (tak trochu) strapaté, ale zároveň upravené vlasy spĺňajú predstavu o nedokončenom účese na jednotku. Cestička vo vlasoch? Aká? Namiesto toho blogerka Sandra ("5 inch and up") skrotila svoje dlhé blond vlasy lesklou čelenkou v línii, kde sa prelína čelo a vlasy.

  Stylingový tip: Použite stylingový púder pre objem a naneste ho od korienkov až po končeky vlasov.

 • Vyzerať ako hviezda nie je žiadny problém! V tomto videu vám Armin Morbach ukáže, ako si vytvoriť famózny „nedokončený“ účes.

 • Video: Styling „nedokončených“ účesov hviezd

 • Odkazy:

  Sandrin Blog >> 5 inch and up

  Ivanin Blog >> Fashion Quite

  Blog Ashley >> Ring My Bell

  Blog Ulrikke >> Ulrikke Lund