Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Gunnar Hämmerle zachytáva štýl ulice v Buenos Aires

Štýl ulice v Buenos Aires cez šošovku Gunnara Hämmerle
Pri fotení v Buenos Aires - Gunnar Hämmerle opäť dokazuje svoj zmysel pre prichádzajúce trendy v účesoch.
© Gunnar Hämmerle

Vášeň a nonšalantnosť spojili svoje osobitosti v hlavnom meste Argentíny Buenos Aires, v krajine zmyselného Tanga. Hviezdny bloger Gunnar Hämmerle na styleclicker.net predstavil metropolu Južnej Ameriky ako svoj revír pre hľadanie účesov v štýle ulice. Pozrite sa, čo všetko objavil.

 • Fotograf a prieskumník módnych štýlov Gunnar Hämmerle je naspäť z Buenos Aires s batohom plným úchvatných obrázkov štýlu ulice. Lov na výnimočnosť a originalitu nebol v hlavnom meste Argentíny vôbec problém. Mladí umelci, rovnako ako stredná vrstva Argentínčanov, žijú v bohémskej štvrti, dobre známej vďaka svojej živej zábave, ktorá sa začne hneď ako zapadne slnko nad týmto pulzujúcim mestom.
     
  Musíme sa priznať, že sa nám Gunnarove fotky s ofinami a krátkymi strihmi, mop topmi (účes na hríbika), účesy s ofinami a zostrihanými kučeravými vrchnými vlasmi páčia. Argentínci sú „hip“ a preto zbožňujú jednoduché a trendy účesy. Takýto look pôsobí priam ako životný štýl. Pozornosť výrazne pútali jednotlivé široké zosvetlené pramene v ich tmavých vlasoch.

  Pozrite si našu galériu! Gunnar Hämmerle objavuje tie najzaujímavejšie účesy v štýle ulice v Buenos Aires a my sa s vami chceme o tento zážitok podeliť.

 • Štýl ulice na fotkách Gunnara Hämmerle

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 1

  Toto je klasický pohodový a trendy štýl. Postupne zostrihaný účes dodá tomuto štýlu štruktúru. Všimnite si extra dlhú, extra širokú ofinu, končiacu tesne nad očami. Ofina je upravená od cestičky vo vlasoch na strany. Stylingový tip: Naneste trochu vosku na jednotlivé končeky vlasov. Vďaka tomu dodáte účesu a štýlu jasné kontúry.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 2

  V tomto účese nie je objem potrebný. Postupne zostrihaný bob je skombinovaný s veľmi dlhou ofinou; bočné vlasy sú pritom dlhšie než vlasy na zadnej časti hlavy. To všetko prispieva k neformálnemu až mierne strapatému účesu. Stylingový tip: Ak chcete zmeniť ležérny štýl na „improvizovaný“ štýl, jednoducho použite prsty (radšej než hrebeň) na vytvorenie cestičky vo vlasoch a pri konečnej úprave účesu.  

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 3

  Hip účesy sú in, komplikované účesy sú v Buenos Aires out. Ak je to možné, vytvorte si na jednej strane (kde obvykle nemáte cestičku vo vlasoch) divoký účes. Pozrite sa na tieto bohaté vlny! Takého vlasy plné objemu hovoria za všetko. Zosvetlený prameň vlasov vytvára jedinečnosť tohto štýlu a púta pozornosť. Stylingový tip: Naneste tužidlo na vlnité vlasy po umytí vlasov šampónom a nechajte ich voľne vyschnúť.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 4

  V tomto krátkom punkovom účese sa stretáva starostlivo upravené číro a natupírovaný look „pravé som vstal z postele“.  Stylingový tip: Naneste trochu stylingového krému na prsty a našuchorte si vlasy na vrchu hlavy. To vám pomôže pri konečnom stylingu jednotlivých prameňov vlasov.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 5

  Tento bob má neutrálnu dĺžku a je len jemne vrstvený. Dievčensky pôsobiaca ofina pomáha pútať pozornosť na veľké oči. Stylingový tip: Dodajte vášmu účesu viac života a originality pomocou vosku na vlasy, ktorý nanesiete na jednotlivé končeky vlasov a následne si ich obtočíte okolo prstov.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 6

  Prepracovaný strih dodáva tomuto štýlu ľahkú štruktúru. Zaujímavý strih púta pozornosť sám o sebe, avšak pastelová modrá a pramienky zelenej dodávajú účesu ešte viac extravagancie. Stylingový tip: Pri fénovaní si vlasy prečesávajte malou okrúhlou kefou na vlasy. Potom použite stylingový krém, ktorým vytvarujete jednotlivé pramene vlasov pomocou prstov.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 7

  Podholené vlasy sú stále trendom! Tu môžete tento strih vidieť v originálnom prevedení. Kučeravé vlasy na vrchu hlavy vytvárajú mäkký kontrast s výrazne oholenými vlasmi po bokoch hlavy. Brada je oholená do tej istej dĺžky ako bočné vlasy. To dodá celkovému vzhľadu ucelenejšiu štruktúru. Stylingový tip: Vlasový olej dodá kučerám extra lesk.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 8

  Dlhý bob s ofinou je spôsob, ako sa stať miláčikom každého. „Pin-up“ ofina a po plecia dlhé vlnité vlasy sú výbornou kombináciou. Stylingový tip: Vyfénujte a upravte ofinu hneď po umytí vlasov šampónom. Následne do vlasov naneste prípravky na ochranu vlasov proti teplu a dotvarujte ofinu pomocou malej žehličky na vlasy.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 9

  Blogeri dávajú drdolu na vrchu hlavy len tie najlepšie známky a rovnako obľúbený je tento účes aj pre ľudí v uliciach Buenos Aires. Táto mladá žena pridala do účesu ešte jeden twist a to v podobe jedného zosvetleného prameňa vlasov a tiež pomocou štýlovej modrej šatky v štýle 40-tych rokov, ktorú si uviazala okolo hlavy. Stylingový tip: Po umytí vlasov šampónom do nich naneste tužidlo na objem, čím dodáte drdolu ešte väčší objem.

  Ako vidí účesy v Buenos Aires Gunnar Hämmerle

  © Gunnar Hämmerle  

  Gunnar Hämmerle v Buenos Aires – Look 10

  Moptops, a lá strih na hríbika, sú dnes výrazným trendom na módnych show, a samozrejme, milovníci trendov v Buenos Aires si tento štýl hneď obľúbili. Je veľmi štýlové, ak účes moptop vyzerá, ako by sa sním pohrával vietor. Stylingový tip: Naneste trochu stylingového krému do dlaní a prečešte si nimi vlasy v naklonenom smere zozadu dopredu.

 • Viac o Gunnarovi Hämmerle v Buenos Aires:

  Viac fotiek Gunnara Hämmerle >> styleclicker.net

  Wellness dovolenka v Buenos Aires >> faenahotelanduniverse.com