Schwarzkopf Professional
trendy-02

Zmena vizáže pod vedením Schwarzkopf

Zmena vizáže: Emília

Značka Schwarzkopf je tu pre všetkých, ktorí sa rozhodli ukázať svetu svoje najkrajšie „ja“. Už viac ako 100 rokov sme patrónom žien, ktoré milujú svoje vlasy a chcú im poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť. Ktorá z vás by netúžila po dokonalom účese a profesionálnom líčení?

 • Preto sme pripravili spotrebiteľskú súťaž o zmenu vizáže pre dámy a ich kamarátky. Nešlo len o jednorázovú premenu, víťazky sme naučili, ako si svoj pôvab dlhodobo udržiavať a pridali praktické tipy a triky na bezchybný styling a lichotivý make-up.

  Šťastnou majiteľkou nového vzhľadu sa stala Emília z Nitry a ako spoločnosť si vybrala svoju sestru Irenu. Pozvali sme ich do salónu Schwarzkopf Professional v Nitre, kde sa tým profesionálov postaral o to, aby to bola naozaj zmena na nepoznanie. Veď posúďte sami! Expertka značky Schwarzkopf menila a radila vo všetkom, čo sa týkalo farby, strihu a úpravy vlasov. Blond kučery Emílie osviežila karamelovými tónmi inšpirovanými jesennou paletou a vlasom jej sestry Ireny dodali šťavu pruhy v medenom odtieni. Nový look oboch dám doplnilo jemné líčenie, ktoré ich viditeľne omladilo a zvýraznilo ich pekné črty. Jeho autorkou bola profesionálna vizážistka Katka Kmecová.

 • Zmena vizáže: Irena

  "Bol to skvelý zážitok... Sme z premeny skutočne ohromené", tak ohodnotili svoj nový vzhľad Emília a jej sestra pri pohľade do zrkadla. Neostáva nám nič iné, len súhlasiť. Stačí sa zveriť do rúk profesionálov, ktorí rozumejú nielen aktuálnym trendom, ale aj tomu, čo každej z nás najviac pristane - a výsledky môžu byť naozaj ohromujúce!

 • Galéria: Zmena vizáže so Schwarzkopf

  Zmena vizáže: Irena

     

  Zmena vizáže: Irena

  Zmena vizáže: Emília

     

  Zmena vizáže: Emília

  Zmena vizáže: Irena a Emília

     

  Zmena vizáže: Irena a Emília