Schwarzkopf Professional
Starostlivosť o vlasy

Buďte jemné: Fénovanie a vyhladzovanie

Poškodzuje každodenné fénovanie vaše vlasy? Spôsobujú nahrievané nátačky rozštiepené končeky? Sú žehličky na vlasy postrachom pre vaše pramene? Na čo myslieť pri používaní kulmy? Tu nájdete niekoľko tipov, ako si chrániť vlasy pred tepelným poškodením pri fénovaní a ako ich vyhladiť jemne a starostlivo. 

 • Správne fénovanie

  Správne fénovanie

  Áno, aj vy si môžete vyfénovať vlasy ako profesionál a dopriať si dokonalý účes! Naučte sa tie najlepšie triky od profesionálov, ako správne používať fén na vlasy. V tomto videu vám kaderník hviezd, Armin Morbach, ukáže krok za krokom správny postup fénovania vlasov.

  Fénovanie - to nie je len horúci vzduch
 • rovné vlasy

  Ako dostať z vlasov brčky

  Niekto to rád rovné! Reč je o rovných hodvábnych vlasoch. Čo robiť, ak vám príroda nadelila tesne zatočené kučeravé vlasy a tieto nepoddajné brčky a kučery kazia vaše úsilie o usporiadaný účes? Nezúfajte! Pomôžeme vám vyrovnať vlasy bez použitia žehličky na vlasy.

  1 - 2 - 3: Máme rovné vlasy
 • Stylingové prípravky zmenia vaše vlasy na hladké a lesklé

  Vlasové stylingové prípravky pre hladké vlasy

  Vlasy môžu byť občas nepoddajné. Nové, k vlasom šetrné no účinné prípravky určite pomôžu! Obsahujú zložky ako: vzácne oleje, pantenol a proteíny. Pomôžeme vám vyhrať boj s nepoddajnými vlasmi a prezradíme vám, čo možno očakávať od nových stylingových produktov a ako ich používať.

  Ako mať hladké a lesklé vlasy?
 • Ochrana pred teplom pre vaše vlasy

  Najlepšia ochrana vašich vlasov pred teplom

  Žehličky a kulmy sú výborné pomôcky, ktoré vám dopomôžu k skvelému účesu. Avšak sú záťažou pre vlasy. Nezabudnite na ochranu vlasov pred teplom, predtým ako použijete tieto nástroje. Ochránite tak vlasy pred poškodením.

  Ako funguje ochrana vlasov pred teplom