Schwarzkopf Professional
 • Penová bitka: Šampón a Kondicionér

  Väčšina žien sníva o krásne lesklých vlasoch. Bohužiaľ, pružné a lesklé vlasy zostávajú len v ich predstavách. Dôvodom je nedostatok starostlivosti, resp. nesprávna starostlivosť o vlasy. Dlhé jemné vlasy potrebujú iný druh starostlivosti než silné kučeravé vlasy. Niekedy majú príliš málo vlhkosti, inokedy lesku. Prezradíme vám, ako sa správne starať o vaše vlasy.

  Šámpóny a kondicionéry
 • Horúci vzduch: Fénovanie a vyrovnávanie vlasov

  Fénovanie a vyrovnávanie vlasov je naozaj jednoduché. Samozrejme, ak viete, ako na to! Starajte sa a hýčkajte svoje vlasy v prípade, ak používate stylingové nástroje ako fén, žehličku na vlasy, kulmu či nahrievané nátačky. Vaše vlasy musíte chrániť ešte pred použitím takýchto vlasových nástrojov. Vďaka dokonalej starostlivosti o vlasy dáte zbohom suchým a poškodeným vlasom a rozštiepeným končekom.

  Fénovanie a vyrovnávanie vlasov
 • Ošetrujúci vlasový program, ktorý chráni a hýčka vaše vlasy

  Umývanie a fénovanie vlasov je všetko, čo pre svoje vlasy robíte? To nestačí! Väčšina vlasov potrebuje omnoho viac starostlivosti. Každá starostlivosť o vlasy musí byť ale doslova šitá na mieru. V opačnom prípade môžu jemné vlasy spľasnúť, mastná pokožka ešte viac mastnieť a afro účes vyzerať skutočne divoko.

  Kondicionéry a hýčkanie vlasov