Farba na vlasy

Ryšavé vlasy: Teak a mahagón

Rusovlásky sa neskryjú - a prečo by aj mali? Užívajte si nové odtiene červenej. Ukážeme vám aký druh starostlivosti o farbené vlasy zachová farbu vašich vlasov trvácnu a žiarivú. Poradíme vám, ako sa stať štýlovou rusovláskou. 


 • Hviezdy žiaria s červenými vlasmi

  Ohnivá, fascinujúca a trendy – červená farba vlasov

  Ryšavé vlasy sú podmanivé, pretože sa v prírode vyskytujú len zriedka. Ak ste vždy túžili vybočovať z radu, určite stojí za to vyskúšať niektorý z atraktívnych odtieňov tejto farby - od tmavo gaštanovej až po ohnivú oranžovočervenú.

  Hviezdy s červenými vlasmi
 • Jahodová blond

  Farebný trend: Jahodová blond

  Letné slnko rozohráva teplé odlesky jahodovej blond a necháva naplno vyniknúť jej zmyselnosť. Ambasádorkou tejto sýtej a krásnej farby sa vďaka svojej hrive stala Bella Thorne. Poradíme vám, ako dosiahnuť ideálnu koncentráciu blond a červenej a ukážeme niekoľko neodolateľných účesov pre ohnivé blondínky.

  Trendy blond s červeným nádychom
 • Teplé farby vlasov

  Teplá jesenná paleta: Obľúbené farby vlasov

  Bohatá farebnosť padajúcich listov inšpiruje ženy, aby nosili odtiene ako zlatá blond, orieškovohnedá a medenočervená aj vo svojich vlasoch. Ukážeme vám štýlové účesy, ktoré k týmto farbám mimoriadne pristanú. Možno dokonca vyskúšate aj dvojtónový look.

  Farby vlasov na jeseň
 • Medeno-ryšavé vlasy

  Aristokratická krása ryšavých vlasov s medeným nádychom

  Ryšavé vlasy vyzerajú tajomne i romanticky a ich nositeľky sú tiež často považované za roztopašné zvodkyne. Medené odlesky im navyše dodajú aristokratický pôvab. Hviezdy v našej galérii vám ukážu, koľko odtieňov môže mať ryšavé farba. Krásne účesy sú doplnené tipmi na make-up dokonale ladiaci s ryšavými vlasmi.

  Styling medeno-ryšavých vlasov
 • Červené vlasy

  Jahodová alebo mahagónová červená?

  Existuje omnoho viac odtieňov červenej než kedysi, počínajúc svetlou jahodovočervenou až po tmavú mahagónovú. Predstavíme vám hviezdy s červenými vlasmi. Objavte, ktorý odtieň vám a vašej pleti pristane najviac.

  Rozličné odtiene červenej
Späť
 •  1 |
 •  2