Schwarzkopf Professional
Farba na vlasy

Trendy čierna: Hviezdy milujú look à la Snehulienka

Farbtrend Schwarz
Modelka Leigh Lezark bývala blondínkou, ale nedávno presedlala na čiernu farbu vlasov.
© Getty Images

Mnoho hviezd nedá na čiernu farbu dopustiť a sú oddané svojim tmavým hrivám. No existuje aj nová skupina fanúšikov tejto farby, ktorá sa rozhodla pre kompletnú zmenu zo svetlej na tmavú. Ukážeme vám tie najočarujúcejšie celebrity, ktoré si zvolili look à la Snehulienka.  

 •  „Čierna ako noc“, tak opisujú mnohé ženy svoju farbu vlasov. Napríklad Leigh Lezark sa rozhodla pre maximálnu zmenu a nafarbila si svetlé pramene načierno. Aj keď je prirodzenou farbou tejto modelky blond, ebenový look jej sadne ako uliaty. Porcelánová pleť, čierne vlasy a odvaha experimentovať z nej vo svete modelingu urobili skutočnú ikonu štýlu.

 • Elegantná, tajomná, iná: Trendy čierna

  Aj ďalšie hviezdy sa rozhodli vyskúšať tmavú farbu vlasov. Nezáleží na tom, či ste čiernej farbe verná alebo ste ju vyskúšali po prvýkrát – imidž Snehulienky prepožičia charizmu každému. 

  Krátke, dlhé, kučeravé alebo rovné, s ofinou alebo bez nej – dôležité je, že sú čierne.

  V nasledujúcej galérii vám predstavíme známe krásky, ktoré sa stali obdivovateľkami čiernej farby.

 • Galéria: Hviezdy s čiernymi vlasmi

  Hviezdy s čiernymi vlasmi

  © Getty Images  

  Hviezdy s čiernymi vlasmi: Rebecca Dayan

  Jej zmena na čiernovlásku nebola ani zďaleka taká extrémna ako v prípade Leigh Lezark. Z tmavohnedej na Snehulienku - francúzskej herečke Rebecce Dayan to s ležérne strapatými vlasmi mimoriadne pristane.

  Hviezdy s čiernymi vlasmi

  © Getty Images  

  Hviezdy s čiernymi vlasmi: Daisy Lowe

  Ofina je pre britskú modelku Daisy Lowe niečo ako poznávacie znamenie a tak je to aj s jej dlhými čiernymi vlasmi. Tento štýl dokonale ladí s jej alabastrovou pleťou, ktorú zvýrazňuje jemným make-upom. Výrazné očné linky v štýle 70. rokov robia tento look ešte príťažlivejším.

  Hviezdy s čiernymi vlasmi

  © Getty Images  

  Hviezdy s čiernymi vlasmi: Audrey Tautou

  Od čias filmu „Amélia z Montmartru“ je Audrey Tautou filmovou hviezdou známou po celom svete. No napriek tomu o tejto Francúzske s tajomným úsmevom vieme tak málo. Čierne vlasy nechávajú vyniknúť jej tajomný magnetizmus, no kučeravý bob z nej zároveň robí roztopašné dievčatko.

  Hviezdy s čiernymi vlasmi

  © Getty Images  

  Hviezdy s čiernymi vlasmi: Rooney Mara

  Pokiaľ ide o vlasy, táto herečka miluje experimenty a neustále skúša niečo nové – či už svetlé alebo tmavé, dlhé alebo krátke, dokonca aj trendy dvojtónový look, ktorý Rooney nosila kvôli úlohe vo filme. No vždy sa nakoniec vráti k tmavým prameňom, ktoré jej veľmi lichotia. Čierne vlasy jej dodávajú takmer magickú auru a očarujúci šarm.

  Hviezdy s čiernymi vlasmi

  © Getty Images  

  Hviezdy s čiernymi vlasmi: Krysten Ritter

  Aj tmavý look môže vyzerať hravo. S veľmi prirodzeným make-upom, svetlou pleťou a dlhou čiernou hrivou pôsobí Krysten Ritter uvoľnene a pôvabne.

  Hviezdy s čiernymi vlasmi

  © Getty Images  

  Hviezdy s čiernymi vlasmi: Selma Blair

  Aj keď je Selma Blair momentálne znovu blondínkou, stále je tu nádej, že sa opäť vráti ku svojej overenej čiernej farbe vlasov. Zmena je korením života, ale s tmavými vlasmi vyzerá táto herečka vskutku príťažlivo a nám sa veľmi páči.