Styling | Trendy účesy pre ženy

Na vlastné oči – Blog Ropes of Holland

Víťazku našej súťaže #SKFROW, módnu blogerku Lindsey Holland sme posadili do prvého radu na prehliadke Felder & Felder pre sezónu jar / leto 2015 v Londýne. Čítajte ďalej a zistíte, čo sa jej podarilo objaviť ako elitnej módnej reportérke s výborným výhľadom na najnovšie módne kúsky a účesy.   

Bola som najšťastnejšou blogerkou na svete – vyhrala som totiž šancu vidieť prehliadku Felder Felder z prvého radu, ubytovanie v hoteli The Mayfair, styling vlasov a úpravu make-upu od tímu stylistov Schwarzkopf a k tomu všetkému ešte možnosť zúčastniť sa Felder Felder afterparty! A navyše, mohla som si so sebou vziať kamošku Luisu z blogu Stylish Something, ktorá každú sekundu tohto výletu zažila so mnou.

Frontrow Felder Felder
© Ropes Of Holland

Zdalo sa mi, že som sa ocitla v nejakej reality-show! Bolo to šialené a zároveň úžasné.

Mám pocit, že som ani na minútu neprestala rozprávať, a mala som problém v tú noc zaspať. 

Dvojčatá Felder Felder, pôvodom z Nemecka, predviedli show, ktorá ma fakt dostala. Najviac na mňa zapôsobili kontrastujúce siluety, vrstvenie a trblietavé materiály v kombinácii s rôznymi druhmi kovbojských klobúkov.

Frontrow Felder Felder
© Ropes Of Holland

Bolo úžasné sledovať outfity na prehliadkovom móle - viem si predstaviť nosenie v podstate každého modelu, pretože boli naozaj „ready-to-wear“.

Nakukli sme aj do zákulisia, aby sme zistili, ako sa celá show pripravuje. Stretli sme Armina, hlavného stylistu Schwarzkopf, ktorý natáčal video s návodom na styling predvádzaných účesov. To je ten bláznivý chlapík, čo nám cvakol spoločné selfie – fakt cool týpek!

Potom sme zašli na pizzu s úžasne milými blogermi, na ktorých prelinkujem v ďalšom poste. A konečne, after party. Konala sa v štýlovom priestore preč od hluku mesta, preplnená luxusom, kvetinami a krásnymi ľuďmi! Boli sme také unavené, že sme do seba hodili drink a pobrali sa do útulného hotela The Mayfair.

PS. V prvom rade som zahliadla aj Lauru Whitmore a Ninu Nesbit, takže jasné, že som letela krížom cez mólo, odfotila si ich a bežala naspäť.

Video: Zákulisie prehliadky Felder & Felder SS15 v spolupráci so Schwarzkopf #SKFROW

Video: Upravte si vlasy podľa Felder & Felder SS15 v spolupráci so Schwarzkopf #SKFROW

Odkazy:

Autor obrázkov & textu: Ropes Of Holland