Styling | Trendy účesy pre ženy

Vzrušujúce zmeny účesu

Pre väčšinu z nás je hľadanie toho pravého účesu metódou pokus – omyl. Aj prípadné neúspechy je však dôležité brať s humorom a skúšanie účesov si naozaj užívať. Každý omyl vás totiž môže preniesť bližšie k dokonale padnúcemu účesu, ktorý si budete chcieť nejaký čas ponechať. Filmové hviezdy sú expertmi na zmenu vzhľadu či už v rámci roly alebo v súkromí. Zaujíma vás, ako zmena účesu vplýva na ich imidž? 

Umelci v nás túžia po neustálej stimulácii, ktorú prináša zmena. Premena účesu samozrejme nie je výnimkou. Hviezdy v našej galérii demonštrujú, ako môžete osviežiť svoj vzhľad dokonca aj najmenšou zmenou stylingu, farby či strihu vlasov.

Galéria: Vzrušujúce zmeny účesu

Ste pripravená na zmenu?

Niektoré ženy sú citovo naviazané na určitú dĺžku vlasov, iné nikdy nemeškajú, aby vyskúšali najnovší účes, ktorý je práve v móde. Jedna z nás bude potrebovať týždne na to, aby sa zžila s predstavou, že si ostrihá vlasy alebo premiestni cestičku na opačnú stranu, iná cíti neustálu potrebu experimentovať so strihom, farbou a možnosťami stylingu. Ďalšou skupinou sú ozajstné umelkyne – trendsetterky, ktoré sústavne pracujú na hľadaní dokonalého štýlu a farby, až pokiaľ nie je účes perfektný.  

Jessica Biel zriedka kedy mení dĺžku vlasov, no vždy je pripravená trochu sa pohrať s ich stylingom. S plážovými vlnami a ofinou pôsobí mladistvo a žensky. Vlasy prehodené do strany a cestička v strede dodávajú jej vzhľadu elegantný tón (pozri foto hore).

Zmena účesu ako umenie

© Getty Images

Britská speváčka a skladateľka Rita Ora je vždy pripravená niečím nás prekvapiť – to sa týka aj jej účesu. Hore ju vidíme s pôvabnými kučerami, objemným bobom a elegantným mokrým lookom.

Štýl Rity Ory a jej účesy vždy balansujú na hrane, sú zakaždým inšpiratívne a nikdy nie nudné. Má nespútanú povahu, ktorá ju neustále núti skúšať najrozličnejšie looky, či už sú ultra trendy alebo niečím jedinečné.