Styling | Trendy účesy pre ženy

Videoblog s inštrukciami k stylingu vlasov: 'Cali Kessy'

Sladká ako Kessy! Tento mesiac si osladíme rubriku „Obľúbená blogerka YouTube vesmíru“ slečnou menom Kessy z 'Cali Kessy'. Svojich fanúšikov vždy počastuje sladučkým úsmevom, mimoriadnymi vlasovými návodmi a mnohými ďalšími tipmi ku kráse. Takže svoje miesto v našom zozname blogov si určite zaslúži.

Zarytá vegetariánka priznáva, že nie je na športy, ale skôr na tie pekné veci v živote ako vlasy, krása a make-up. Kessy z Karlsruhe je práve taká všestranná ako jej blog 'Cali Kessy'. S množstvom nápadov a drzým šarmom približuje táto 22-ročná blogerka svoj svet krásy fanúšikom a doslova ich prilepí na obrazovky svojimi príťažlivými vlasovými návodmi, inšpiratívnymi vizážistickými tipmi a pestrofarebnými nechtovými dizajnmi.

Kessin videoblog 'Cali Kessy'

Čo nájdete na jej blogu? „Krásu, zábavu a úprimné názory,“ vraví Kessy. Študentka sa veľmi dôsledne snaží ponúknuť svojim divákom to najlepšie zo seba a svojich nápadov, a to radšej ako ich klamať povrchnosťou. Svoj úspech zakladá na úprimných komentároch, priamych tipoch a (ne)prikrášlenej pravde. A týka sa to aj tém z jej súkromia, ako napríklad vzťahu na diaľku. Žiť sladký život vôbec neznamená mať na ružiach ustlané, rovnako ako dokonalo hladké nohy v lete či nanášanie falošných rias... Kessy zdieľa svoje osobné skúsenosti so svojimi fanúšikmi a stojí pri nich slovami aj skutkami. Dať a brať. A rovnako sa na svojich divákov spolieha – mladá rodáčka z Bádenska-Württemberska si napríklad pýta tipy, aby sa pripravila na svoju nadchádzajúcu cestu do Mníchova. Interakcia v najlepšom zmysle slova!

Zaostrené: Viac o Kessy

Video-Blogs Frisuren-Anleitung
© Cali Kessy

Účes pre dobrý pocit: Dlhé vlasy s vrkočom.

„Najskôr som to robila len pre zábavu,“ vysvetľuje Kessy. Po 13-tich mesiacoch v Kalifornii ako au-pairka si musela počkať na vysokoškolské miesto v Nemecku a rozhodla sa venovať tento čas blogovaniu: „Sledovala som iných ľudí na YouTube, napríklad 'Shaaanxo', už veľmi dlhý čas a naozaj ma bavili.“ Do dnešného dňa Kessy bloguje už viac ako rok a základňa jej fanúšikov sa stále rozrastá (momentálne okolo 9 000 odberateľov). Na YouTube sa blogerka špecializuje najmä na vlasové tipy – niet sa čo čudovať, jej hriva je pre ňu doslova svätou. „Myslím, že dĺžka mojich vlasov je teraz naozaj mimoriadna a páči sa mi, aké sú lesklé. Preto si dávam záležať na tej najlepšej starostlivosti,“ hovorí Kessy. Študentka nedá dopustiť na nezmývateľné produkty a vlasy chráni pred príliš veľkým teplom. „Keďže si vlasy často vyrovnávam, vždy používam tepelnú ochranu.“ Rodáčka z Bádenska-Württemberska nikdy netúžila po krátkom strihu vlasov: „Vždy som chcela veľmi dlhé vlasy, takže je iba malá šanca, že by som si ich niekedy dala ostrihať. Ale obdivujem ženy a dievčatá, ktoré si vedia vybrať krátke strihy vlasov a udávajú nimi trendy.“

Vlasové inštrukcie od 'Cali Kessy':

Vždy má riešenie: Dni, keď si nedokážeme upraviť vlasy, pre Kessy nepredstavujú žiadny problém. Študentka objavila populárny strapatý drdol práve pre svoje vlasy, vďaka ktorému si dokáže vypnúť svoju hrivu, keď už nie je úplne svieža. „Nedbalý uzol je rýchly a jednoduchý a naozaj univerzálny!“ 'Cali Kessy' nám vo svojom videu ukáže, ako tento všestranný look dosiahnuť:

Video: Vlasové tipy bez tepla – 4 jednoduché strapaté uzly