videoblogs-hairstyles-manual
Styling | Trendy účesy pre ženy

Video Blog: „SchmecktSowiesoNicht”

Čas od času vám predstavíme naše najobľúbenejšie video blogerky a blogerov, ktorí predstavujú súčasné trendy vo vlasovom stylingu. Dnes vás zoznámime so  Susanne – autorkou vlogu s názvom „schmecktSowiesoNicht”. Okrem iného tu nájdete aj užitočné odporúčania a inštrukcie, ako sa napríklad vysporiadať s vlasmi, keď nemajú svoj deň.

V dnešnej dobe rozhodne nie je núdza o video blogy, ktoré sa zaoberajú vlasovým stylingom, make upom a módou. Niektoré z nich odrážajú skutočne odborné znalosti a vyššiu úroveň tohto „umenia“. Našli sme viaceré poklady a radi by sme vám predstavili naše naj.

Susanne a 'schmecktSowiesoNicht'

Susanne svoje vlogy o vlasovom stylingu vždy okorení správnou dávkou humoru. Bez príkras a v pravom minimalistickom štýle ide Susanne priamo na vec a ukazuje nám vo videách svoj hair-style. Jej popisy a inštrukcie sú jednoduché a zrozumiteľné, a preto sa dajú ľahko napodobovať.

Okrem  videí o vlasoch nám Susanne ponúka i humorné klipy inšpirované jej osobnými skúsenosťami. Chceli by ste vedieť aký typ účesu by si mala vytvoriť matka, aby zaručene naštvala svoje dcéry? Susanne vám ukáže ako to docieliť.

Susannin vlogerský portrét

Okamžite sme si všimli, že každý z jej krokov vo vlasovom stylingu je dotiahnutý  do absolútnej dokonalosti. Susanne svoje vlasy pozná veľmi dobre a vie ako ich upraviť. „V puberte som svoje husté vlasy nenávidela, neskôr som svoj názor zmenila a teraz svoju „hrivu“ milujem.“

Trendy v účesoch a trendy všobecne sa menia veľmi rýchlo. Susanne rada experimentuje s novými štýlmi, najmä s farbami. „Začala som si farbiť vlasy v tínedžerskom veku. Ružovú som si vybrala ako prvú, potom červenú, hnedú a čiernu. Teraz sú moje vlasy zase škoricové.“

Aj napriek tomu, že miluje rôzne účesy, Susanne nikdy nevyskúšala krátky zostrih. „Krátke účesy sa mi páčia, dodávajú žene istý charakter. Ja som však zatiaľ nenašla odvahu ostrihať si vlasy viac než pod uši.“ A to je pre nás len dobre, pretože jej vlogy ponúkajú cenné inšpirácie pre polodlhé a dlhé vlasy.

Hlavným aktérom jej prvého vlogu na YouTube bol jej pes Ikarus Doodle.

„Po čase už moje nápady neladili s témou 'ikarusDoodle', a tak som vytvorila nový video blog 'schmecktSowiesoNicht'.“

Susanne vo svojom video-blogu: Francúzsky cop a styling

© schmecktSowiesoNicht

Krásny styling s copom, oslní v práci a je vhodný aj pre slávnostné príležitosti.

Rovnako ako všetky ženy, aj vlogerka Susanne pozná „bad-hair days“. Ponúka preto praktické stylingové rady práve na tieto dni. Drdol alebo cop vás zachráni v hocijakej situácii. V nasledujúcom videu vám ukáže štýlový drdol.

Video: šik cop od 'schmecktSowiesoNicht'

Susannin video blog: Cop zapletený okolo hlavy + ako na to

Podľa Susanne sú jej nápady praktické. Jej vlasové stylingy zapadajú presne do aktuálneho „normcore trendu“ (prosté a nenáročné). Každý z jej účesov má navyše istú dávku sofistikovanosti a precíznosti. S ďalším videom sa naučíte, ako vytvoriť krásny cop zapletený okolo hlavy, doplnený o čelenku.

Video návod: Cop s čelenkou

Susannine Vlogy:

 

schmecktSowiesoNicht >> YouTube.de

Ikarus Doodle >> YouTube.de