Styling | Trendy účesy pre ženy

Videoblogerky s vlasovými inštrukciami: ‚ViktoriaSarina‘

Navždy najlepšie priateľky Sarina a Viktoria z blogu ‚ViktoriaSarina‘ približujú nádherný svet krásy ako tím. Dve Rakúšanky sa perfektne dopĺňajú – jedna je expertkou na farbu vlasov, druhá sa špecializuje na zapletanie vlasov. Skvelé témy typu „urob si sám“ a „sleduj ma“ robia z ich blogu dvojitú explóziu inšpirácie.

V septembri sme sa zaľúbili nie do jednej, ale hneď do dvoch blogeriek! Viktorie a Sariny. A skvelou správou je, že o svoj blog sa starajú spoločne. Tento mesiac máme na YouTube zaostrené na blog ‚ViktoriaSarina‘, ktorý je očarujúci, vtipný a mieša príbehy krásy z pestrých životov oboch autoriek. Najlepšie priateľky zabávajú svojich divákov vtipnými výzvami ako „chlapec robil môj make-up“, predstavujú svoje obľúbené trendy vo vlastnoručne zhotovených lookbook videách a vysvetľujú, ako v niekoľkých jednoduchých krokoch môžete vykúzliť úžasné účesy!

Viktoriin videoblog ‚ViktoriaSarina‘

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© ViktoriaSarina

Dve dievčatá, jeden blog: Viktoria a Sarina spolu pracujú na blogu ‚ViktoriaSarina‘

Viktoria a Sarina z rakúskeho Grazu objavili svoju vášeň pre svet krásy už v skorom veku, keď mali jedenásť. Hry na líčenie, nechtové kreácie a divoké účesy patrili k ich zábavkám už v škôlke. A takmer o dekádu neskôr to smerovalo k vytvoreniu vlastného kanálu na YouTube, ktorý dnes má až 47 tisíc sledovateľov. Jeho meno? Jednoduché a dômyselné – ‚ViktoriaSarina‘.

Popri móde a kráse je jedným z pilierov úspechu aj priateľstvo medzi blogerkami. „Máme veľmi zvláštne puto,“ zhodujú sa, „a pretože blogujeme spoločne, naše publikum môže vidieť oveľa viac uhlov pohľadu.“ Na blogu ‚ViktoriaSarina‘ nikdy nie je nuda a dievčatá svoju dávku zábavy zverejňujú vždy v stredu a v sobotu. Komické výzvy (napríklad ako „Extrémna smoothie výzva“) alebo nahliadnutia, v ktorých blogerky nechávajú divákov nakuknúť do svojich súkromných životov, tvoria zaujímavý mix pre originálny stylingový kanál.

Ich vášňou však zostáva krása. Kým Sarina ohromuje divákov pútavými radami o starostlivosti a návodmi na sofistikované vrkoče, pestré farby vlasov a prehľad v trendoch sú Viktoriinou doménou.

Zaostrené: Viac o Viktorii

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© ViktoriaSarina

Veľké okuliare s hrubým rámom sú poznávacou značkou blonďavej Viktorie

XL okuliare zasadené na jej nose a svetlé, vždy trochu rozstrapatené vlasy po plecia – už len pre ten zjav si Viktoriu jednoducho musíte zamilovať. Je taká sympatická a prirodzená, že s ňou okamžite chcete byť priateľmi – alebo od nej aspoň dostávať užitočné kozmetické tipy.

Jej najobľúbenejším stylingom vlasov sú plážové vlny. „Mám rada ten mierne strapatý look,“ vysvetľuje blogerka. „Nevyžaduje si priveľa práce a z domu môžete vyraziť prakticky okamžite!“ Na to máme jedinú odpoveď: Palec hore! Letné vlnky sú pre Viktoriu perfektnou voľbou a jej jemným vlasom dodávajú objem. Páči sa vám to? Viktoria a Sarina vám vo svojom videu predvedú dva spôsoby na úpravu perfektných plážových vĺn:

Video: 2 spôsoby ako vytvoriť plážové vlny

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© ViktoriaSarina

Svetlé farby vlasov sú Viktoriinou veľkou vášňou

Pastelovo ružové tóny, tyrkysové končeky, ohnivo oranžové vlasy – prirodzená blondína sa nebojí akéhokoľvek experimentu! „Vlasy si farbím pomerne často, rada skúšam nové veci,“ priznáva Viktoria. „Pastelové farby a ombre patria k mojim najobľúbenejším trendom!“ Popri tom sa mladá študentka nechá nahovoriť v podstate na čokoľvek: „Verím, že každý účes a styling môže byť ten pravý, ak vám pristane a nosíte ho s hrdosťou.“

Zaostrené: Viac o Sarine

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© ViktoriaSarina

Sarininou typickou vizážou sú dlhé vlasy s dlhou ofinou

Jej znakom sú vlasy po boky, jej špecialitou sú komplikované zapletané copy. Sarina si vzala pod krídla tú romantickú časť blogu ‚ViktoriaSarina‘ a fanúšikom ponúka množstvo hravých návodov, ako zapliesť vlasy. K tomu má vždy po ruke aj užitočné tipy k starostlivosti o vlasy: „Keďže konce mojich vlasov sú mimoriadne zaťažované, pravidelne používam vlasový olej a robí zázraky!“

Mimochodom, Sarina svoju dennú rutinu kompletne venuje úprave ofiny: „Každý deň si musím ofinu upravovať, inak by bola plná medzier. Najskôr vlasy vyfénujem, vyhladím, učešem a zafixujem lakom na vlasy.“

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© ViktoriaSarina

Zapletený vrkoč, drdol ozdobený vrkôčikmi a trendový "rasta look" – na Sarine vyzerá dobre všetko.

Módne a flexibilné, tak Sarina opisuje svoje vlasové kreácie, čo podčiarkujú aj jej nádherná dlhá hriva. Od vrkoča zapleteného v štýle rybej kosti cez drdol zdobený zapletenými vrkôčikmi až po tenučké vrkoče (prirodzene, vždy s vyhladenou ofinou) – blogerka má odvahu vyskúšať čokoľvek, aby mohla svojich fanúšikov nechať rozhodnúť, čo sa im páči najviac!

Voľnosť, prehľad a radosť z experimentovania sú doslova nákazlivé a dostávajú divákov do nálady a pokušenia vyskúšať vlasové trendy na sebe. Náš tip: Určite sa prihláste na odber videí od blogu ‚ViktoriaSarina‘!

Sociálne siete blogu ‚ViktoriaSarina‘

ViktoriaSarina >> youtube.com

Viktoria >> instagram.com

Sarina >> instagram.com

ViktoriaSarina >> facebook.com