Styling | Trendy účesy pre ženy

Video blog plný stylingových návodov: TheUniqueCarina

Predstavujeme vám jedinečnú YouTube blogerku Carinu! Rodáčka z Mníchova svojich čitateľov vábi mottom „Be unique, be you! / Buďte jedineční, buďte sami sebou!“ a na svojom blogu prináša novinky zo sveta krásy, stylingu a účesov. Rada experimentuje s vizážou a svojmu heslu neostáva nič dlžná – presvedčte sa sami!

„Nekonečný príbeh“ – tak znie Carinina odpoveď na otázku týkajúcu sa jej farby vlasov. Pekná Mníchovčanka korení obsah svojho blogu TheUniqueCarina rovnakou hravosťou a bystrými úvahami, aké predviedla aj v rozhovore s nami. 

Carinin video blog TheUniqueCarina

Sýty hlas a jasné formulácie – to je Carinin recept, ako zaujať svoju komunitu, ponúknuť užitočné tipy týkajúce sa stylingu vlasov a ďalších príjemných tém. Blondínka približuje svet krásy prostredníctvom zábavných anekdot, ktoré sú vždy trefné a výstižné. Ako napríklad zážitok z návštevy u kaderníka, ktorý ju miesto zastrihnutia končekov pripravil o plných 15 cm z dĺžky vlasov. A servítku pred ústa si pritom rozhodne nedáva.

Mimochodom, po tejto skúsenosti berie 26-ročná vlogerka nožničky do rúk sama, kedykoľvek vo vlasoch objaví rozštiepené končeky: „Aj napriek vytrvalej starostlivosti bohužiaľ stále zápasím s rozštiepenými končekmi.“ Vo videu vysvetľuje svojim fanúšikom, na čo si majú dávať pozor. Jej rady sú šikovné, praktické a účinné! 

Video: Strihanie vlastných vlasov / Zastrihávanie končekov

Viac o Carine

Carina našla pomenovanie pre svoj blog naozaj rýchlo: „Slovo ´jedinečná´ pokladám za veľmi inšpiratívne, nielenže dobre znie, baví ma aj jeho obsah: nenapodobiteľná a jediná svojho druhu!“

Video-Blogs Frisuren-Anleitung
© TheUniqueCarina

Najobľúbenejším trendom vo farbách na vlasy je pre ňu melír. „Vašim vlasom prepožičia pohyb.“ vysvetľuje.

Túto blondínku charakterizuje nekomplikovaný prístup k stylingu vlasov: „Ako sa oblečiem, to je vždy výsledok spontánneho rozhodnutia. Ráno vstanem a vyberám si väčšinou podľa nálady.“ Znie to síce vierohodne, ale že by sa všetko dialo iba náhodou, to sa nám úplne nezdá. Aj v Carine sa skrýva dievča, ktoré detailne premýšľa o tom, ako bude vyzerať jej makeup, ktorý look a účes k sebe najviac sadnú. Ona sama priznáva: „Som žena, a preto prirodzene premýšľam o veciach ako nová farba vlasov! Mám za sebou kopec experimentovania, ale ako blondínka sa jednoznačne cítim najlepšie.“ Ako certifikovaná YouTube expertka na styling (sleduje ju viac než 54 000 užívateľov) má Carina riešenie snáď na každý problém týkajúci sa vlasov: „Ak vaše vlasy práve nemajú svoj deň, pomôžte si vysoko zopnutým copom, výborne sa budete cítiť so sviežimi plážovými vlnami a melír obohatí vaše vlasy o pohyb a textúru.“ A čo starostlivosť o vlasy? Vlogerka odporúča „olej na vlasy, ktorým predídete vysušovaniu končekov a intenzívne kúry raz za týždeň pre ich dokonalú hydratáciu“. Ďakujeme za skvelé tipy a zábavnú lekciu nemčiny!     

Návod na styling vlasov: Cop s pramienkom

Video-Blogs Frisuren-Anleitung
© TheUniqueCarina

Cop so špeciálnym efektom: Tmavá línia pri korienkoch zámerne vystupuje do popredia vďaka uhladenému štýlu účesu.

Ak vaše vlasy nemajú svoj deň alebo kedykoľvek máte chuť: podľa Cariny je uhladený, vysoko zopnutý cop účesom, bez ktorého nemôžete existovať! Klasický cop zjemnila a ozvláštnila pramienkom vlasov obtočeným tak, aby zakrýval gumičku.  

Čo budete na uhladený cop potrebovať:
Žehličku, ochranný sprej pred stylingovým teplom, olej, vlásenky, gumičku, lak na vlasy a prípadne sprej na uhladenie vlasov.

Ako na to:

1. Do vlhkých vlasov si naneste ochranný sprej a uhlaďte ich pomocou žehličky.

2. Vlasy pevne začešte dozadu a popri tom ich vyhladzujte s použitím oleja, čím dosiahnete lesklý look.

3. Zopnite si ich do copu vysoko na hlave a akékoľvek odstávajúce vlasy skroťte sprejom na uhladenie vlasov.

4. Oddeľte širší pramienok zo zadnej časti copu, obtočte ho okolo gumičky a následne upevnite vlásenkami.

5. Nakoniec cop zafixujte lakom a styling je hotový!

Carinine kanály na sociálnych sieťach

TheUniqueCarina >> YouTube.de

TheUniqueCarina >> instagram.com

TheUniqueCarina >> facebook.com