Styling | Trendy účesy pre ženy

Video blogerka so stylingovými nápadmi: LoveTheCosmetics

Život si vie náležite užívať: Anna z LoveTheCosmetics si z krásy urobila profesiu. Vo svojich video tutoriáloch nás vždy očarí odhodlaním, šarmom a dôvtipom. Vytvára hviezdne účesy, v ktorých sa často objavujú zapletané prvky a miluje testovanie kozmetických produktov. Preto sa niet čo čudovať, že má množstvo nadšených čitateľov.

Blog LoveTheCosmetics rozpútal doslova horúčku! Zakladateľka Anna opisuje seba a svoj štýl ako „hravé, pohodové a uvoľnené“. A presne preto sa ako 25-ročná dostala na zoznam našich top vlogerov. Nakazila nás svojím pozitívnym prístupom a nie sme jediní – na YouTube túto rozmarnú hnedovlásku sleduje už takmer 140 tisíc odberateľov. Či už jej meno čítate odpredu alebo odzadu, vždy je to A-N-N-A! Jednoducho vlogerka s cennými tipmi na styling účesov, ktorá sa nevie dočkať, aby ich mohla prezradiť celému svetu. „Možnosť zdieľať svoj prístup k životu s ostatnými ľuďmi ma neuveriteľne motivuje,“ hovorí. A my k tomu dodávame: Palec hore!

Annin video blog LoveTheCosmetics

Nespútaná krása: Annine rady pre krásu sú natoľko kreatívne, že by sa od nej mohli naučiť zopár trikov konkurentky z celého sveta. Mladá blogerka má toho v repertoári totiž omnoho viac než len cop, drdolplážové vlny.

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© LoveTheCosmetics

S mašličkou a zatočeným alebo zapletaným prvkom – mnohotvárnosť Anniných kreácií je žiadaná po celom svete.

 „Vždy som dostávala komplimenty ohľadne mojich účesov a ďalších originálnych výtvorov,“ prezradila nám. „Pre mňa to však nebolo nič mimoriadne a bola som presvedčená, že ak sa to podarilo mne samej, dokážu to aj ostatní!“ Skromnosť je jedna z najväčších cností – vďaka jej ochote otvorene zdieľať kreatívne triky, ktoré si väčšina z nás necháva pre seba, čoskoro vznikol blog LoveTheCosmetics. Špeciálnou rubrikou je Účes na piatok. Anna necháva svojich fanúšikov navrhnúť konkrétny účes cez Instagram a Facebook, následne si ho sama vytvorí a divákom prostredníctvom videa vysvetlí, aký je postup. Romantický účes so stužkou, rafinovaný zatočený vrkoč alebo nedokončený zapletaný účes – pre túto sympatickú expertku na styling vlasov nie je nič nemožné!

Anna svojim fanúšikom vychádza maximálne v ústrety a presne vie, čo sa od nej očakáva. „Teší ma, že ak nie som pár dní on-line, moji fanúšikovia sa na mňa pýtajú a chcú vedieť, ako sa mám. Je to vlastne šialené, že moje videá sú permanentnou súčasťou ich životov, ale mám z toho radosť.“ Hoci túto študentku blogovanie napĺňa, musí sa potýkať aj s jeho negatívnymi aspektmi: „Bolo pre mňa skutočne ťažké uvedomiť si, že ako YouTuber musíte vždy spoľahlivo fungovať. Keď náhodou nemám náladu, natáčanie je pre mňa niekedy ťažké!“ Ďakujeme za úprimnosť, Anna.

Viac o blogerke Anne

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© LoveTheCosmetics

Hravosť, zábava a vzrušenie: Anna vie, čo urobí jej fanúšikov šťastných.

„Kvalita mojich vlasov býva bohužiaľ rôzna a ich farba je ako lastúra: vždy iná, závisí to na slnečnom svetle.“ Uvažuje Anna a nás popadá zvedavosť!

Priznáva aj to, že najdôležitejším farebným trendom v jej živote bola pravdepodobne „blond fáza“. Nie preto, že by jej blond mimoriadne pristala, ale preto, že Anna teraz definitívne dokáže povedať, že nie je blondínka: „Farbenie na blond bolo pre mňa mimoriadne náročné. Nebola som spokojná, zdalo sa mi, že to pre mňa nie je ten pravý look.“ Ale trendsetterka v nej si touto fázou jednoducho musela prejsť.

Video-Blogs mit Frisuren-Anleitung
© LoveTheCosmetics

Rafinované: Dva zapletané účesy v rámci jedného looku!

Rovnako otvorená je aj keď ide o jej vlastný účes.

„Zbožňujem zapletanie vlasov do akýchkoľvek tvarov, techník a variácií. To je presne prvok, ktorý osvieži akýkoľvek účes a svojím romantickým vzhľadom upúta pozornosť!“ Jej vlastný tip na styling / starostlivosť o vlasy: „Nikdy nezaškodí dodať končekom trocha lesku.“ V podobných prípadoch Anna rada siaha po populárnom „elixíre“ - oleji na vlasy – a dodáva: „Vďaka nemu sú vlasy ako hodváb a navyše krásne voňajú.“

Máte chuť na zmenu štýlu podľa LoveTheCosmetics? Anna vám vo svojom videu krok za krokom ukáže, ako si vytvoriť sofistikovaný zapletaný účes. Prepnite na hravý mód, zapleťte si pár pramienkov a môžete vyraziť!

Video: Dva v jednom (Od polodlhých až po dlhé vlasy)

Annine kanály na sociálnych sieťach:

LoveTheCosmetics >> youtube.com

LoveTheCosmetics >> instagram.com

LoveTheCosmetics >> facebook.com