cannes-hairstyles-nicole-kidman
Styling | Trendy účesy pre ženy

Rafinované účesy na festivale v Cannes 2013

Tento rok bol festival v Cannes opäť prehliadkou známych hviezd, ktoré uchvátili davy svojimi pôvabnými účesmi a outfitmi – od decentných a elegantných až po vyzývavé a extravagantné. Vybrať ten najobľúbenejší účes bol skutočne tvrdý oriešok. Nakoniec sme sa však zhodli na niekoľkých mimoriadne štýlových kreáciách a dúfame, že budú inšpiráciou aj pre vás.

Doménou festivalu v Cannes je samozrejme filmové umenie a jeho aktuálny vývoj. Neexistuje však dôvod nevychutnať si aj lesk a nádheru tohto veľkolepého podujatia, keď sa tu po červenom koberci denne prechádzajú hviezdy v exkluzívnych róbach a pozoruhodných účesoch.

Rafinované účesy na festivale v Cannes 2013

Po novoročných oslavách sa vaše oči obyčajne upierajú na vzrušujúce vlasové výtvory na odovzdávaní Zlatých Glóbusov (január) a Oscarov (február). Tento rok Cannes prekonalo oba vrcholy filmovej sezóny aspoň čo sa týka noblesných účesov. Je známe, že na malých miestach sa odohrávajú najväčšie veci – toto pozoruhodne krásne mestečko na juhu Francúzska opäť raz porazilo najdôležitejšie centrá filmového priemyslu a módy.

Účesy prítomných dám zaujali kreatívnymi zapletanými prvkami (Lorie a Fan Bingbing), podmanivými vlasovými doplnkami ((Cara Delevigne a Katie Chang) a bohatými vlnami v nevšedných tvaroch (Claudia Galanti a Nicole Kidman).

V našej galérii očarujúcich účesov z festivalu v Cannes si určite prídete na svoje. Špecialista Schwarzkopf Armin Morbach vám v nasledujúcom videu pomôže vytvoriť pôvabný vyčesaný účes s použitím doplnkov.

Video: Ako ozvláštniť vyčesaný účes pomocou doplnkov.

Galéria: Rafinované účesy na festivale v Cannes