star-look-amanda-seyfried-2
Styling | Trendy účesy pre ženy

Účes týždňa: Amanda Seyfried

Amanda Seyfried oslnila vzhľadom ako z rozprávky - fialová, skladaná, saténová róba, zafírovo modré šperky a jemne vlnavé vlasy. Jej nový film 'Red Riding Hood' možno nazvať čímkoľvek, len nie neškodným remakeom rozprávky. V skutočnosti je to horor, aj keď trochu samopašný.

Amanda Seyfried sa zviditeľnila ako postava Sophie v muzikálovom filme 'Mama Mia'. A i keď od tej doby povyrástla, rozhodla sa, že si svoj šarm mladého dievčaťa zachová. Na premiére svojho nového filmu, "Red Riding Hood", ktorá sa konala 7.marca, Amanda oslnila vypnutými jemnými vlnavými vlasmi. Ťažko tomu uveriť, ale podmanivá a očarujúca mladá 25-ročná žena, si zahrala v hororovej verzii rozprávky Red Riding Hood (Červená čiapočka)!

Na účes alá Amanda Seyfried potrebujete:

Stylingové či spevňovacie mlieko na vlasy, veľké nahrievané natáčky, sponky do vlasov - vlásenky, lak na vlasy alebo lesk

Ako na to:

  • Aplikjute stylingový sprej na suché vlasy ešte predtým, než ich začnete natáčať na nahrievané natáčky. Následne natáčky z vlasov vyberte až vo chvíli, keď sú už vlasy vychladnuté a pomaly ich učešte.
  • Začešte vlasy dozadu a zapnite si ich vlásenkami do ležérneho drdolu.
  • Vytiahnite niekoľko hrubších prameňov vlasov z drdolu a nechajte ich vytvarovať vašu tvár.
  • Aplikujte lak na vlasy alebo spevňovač, aby vlasy stáli na mieste.

Amanda Seyfried na obrazovke:

Jej nový film >> Red Riding Hood Trailer