Styling | Trendy účesy pre ženy

Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

Spoločnou črtou účesov na rok 2014 je, zdá sa, otvorenosť a ochota meniť look. Nejde však o premeny za každú cenu, ale skôr o presadzovanie vlastnej voľby a individuálneho štýlu. Je malý zázrak, že klasické účesy budú udávať tón bok po boku s účesmi, ktoré môžu budiť úsmev a rozpaky. Rok 2014 je časom rôznorodých trendov a prekvapivých spojení.

Nepotrebujeme vešteckú guľu - prehliadky známych návrhárov v minulých mesiacoch jasne naznačili, aké účesy budú v roku 2014 dominovať. Na módnych mólach bolo okrem iného možné vypozorovať aj niekoľko pokračujúcich trendov.

Nebudete sama, ak sa rozhodnete ešte chvíľu si ponechať účes či jeho stylingové variácie, ktoré udávali tón v minulom roku. Mnoho stylingových prvkov z roku 2013 zostane „in“ aj v roku 2014. No objavovať sa budú aj nové účesy – od tých v retro štýle až po úplné novinky. Niektoré účesy si možno budú vyžadovať viac odvahy a odhodlania odlíšiť sa a neísť s davom. Akokoľvek sa rozhodnete, majte na pamäti, že to, či je účes atraktívny alebo nie, závisí vždy na tom, kto sa pozerá. Isté je, že medzi tohtoročnými trendmi si niečo nájdu hravé módne guru i ženy, ktoré preferujú klasickejší štýl. Otvorte galériu a hra sa môže začať! 

Účesy 2014 – Nespútaná zmes štýlov

Účesy 2014
© Getty Images

Už od jesene 2013 nám návrhári prezentovali svoju víziu toho, čo bude trendy v roku 2014.

Ukážeme vám, aké predpovede na rok 2014 sa objavili na prehliadkových mólach. S určitosťou sa dá povedať, že nikto z návrhárov presne nezadefinoval konkrétnu farbu vlasov či špecifický styling, ktoré by mimoriadne ladili s jeho outfitmi. Platinová blond je medzi nimi rovnako obľúbená ako hnedé odtiene. Modelky predvádzali prirodzene vyzerajúce účesy tak často, ako experimentovali s „mokrým lookom“, rovným strihom či ofinou. Začiatkom roka 2014 je jasné, že všetky spomenuté prvky majú niečo do seba a každý z nich dokáže zapôsobiť.  

Zistite, či sú trendy účesy 2014 podľa vášho vkusu.

Galéria: Trendy účesy 2014