Styling | Trendy účesy pre ženy

Nové účesy inšpirované hviezdami

Mnohé hviezdy rady experimentujú so svojimi vlasmi. Z času na čas jeden z týchto nevšedných účesov upúta všeobecnú pozornosť a stane sa z neho trend. Speváčka Alicia Keys, herečka Julianne Hough a modelka Heidi Klum sú známe priekopníčky s nekonvenčným prístupom a citom pre aktuálne trendy v oblasti účesov. Presvedčte sa, či vás ich najnovšie kreácie inšpirujú k odvážnym činom. Nemusíte vsádzať na náhodu, k fotografiám sme pripojili aj návod, vďaka ktorému všetko hravo zvládnete.

Hviezdy sa dnes objavujú na pódiu, v reklamách, na billboardoch, v televízii aj vo filmoch. Sú hosťami na slávnostných podujatiach, premiérach a verejných akciách. Kdekoľvek sa pohybujú, oko verejnosti sleduje každý ich krok aj každý ich look. Mnohé z nich majú silný zmysel pre štýl, ktorý sa ich obdivovatelia snažia napodobniť. Vďaka svojej kreatívnej povahe a intuícii si dokážu osvojiť nevšedný štýl, ktorý budú mnohí nasledovať. Ich nové účesy a „outfity“ odrážajú esenciu súčasnosti. Tieto trendsetterky provokujú davy, pre ktoré sa časom možno stanú zbožňovanými ikonami.

Najinšpiratívnejšie sú podľa nás francúzska herečka Marion Cotillard, štýlová americká herečka Julianne Hough, diva soulu Alicia Keys, top modelka Heidi Klum a stylingový chameleón Katy Perry.

Účesy hviezd: Tajomstvo je v detailoch

Zmysel pre štýl sa často prejavuje v malých detailoch. Tie sa pri veľkolepých účesoch stávajú ich dominantnými črtami. Napr. Juliane Hough nevytvorila svoj výčes v tvare banána bežným zavinutím vlasov vzadu. Namiesto toho si oddelila tri bočné pramene a predtým než si vytvarovala banán, ich niekoľkokrát zakrútila (pozri foto hore). Umelecká duša Alicie Keys sa odráža v rafinovanom účese s objemnými vrkočmi, ktoré asymetricky zdobia vrchnú časť jej hlavy. Tak ako mnohé priekopníčky, aj ona miluje experimenty a porušovanie pravidiel. Trendsetterky milujú výzvy a dokážu s ľahkosťou kombinovať klasické prvky a nové, prekvapivé momenty. Ak máte odvahu realizovať svoje nápady, zápas o váš jedinečný štýl ste už takmer vyhrali.  

Dúfame, že fotografie hviezd a ich inšpiratívnych účesov vo vás prebudia umelecké sklony.

Galéria: Účesy hviezd