Styling | Trendy účesy pre ženy

Nový účes pre vaše nové „ja“

Ak sa rozhodnete pre nový strih, chvíľu pri ňom budete musieť zostať. Táto predstava by vás však nemala zväzovať, pokiaľ ide o skúšanie nových účesov. Herečka Holland Roden je dôkazom, že napr. postupný strih ponúka mnoho možností, ako vždy vyzerať inak.

Mnoho žien túži po nádherných dlhých vlasoch, v ich predstavách víťazia hlavne husté vlny či lesklé pramene padajúce na ramená. Chce to len trocha penového tužidla a perfektný tvar sa dostaví takpovediac sám od seba. Nadšenie partnera bude možno ešte väčšie než vaše vlastné.

Hoci neexistuje presvedčivý argument proti dlhej hrive, z času na čas predsa len nadíde chvíľa na zmenu. Pre väčšinu z nás ostrihanie dlhých vlasov neprichádza do úvahy. Riešenie však napriek tomu existuje – zručný a nápaditý styling je všetko, čo potrebujete na zmenu vzhľadu. Holland Roden ukazuje, ako premeniť postupne zostrihané dlhé vlasy na štyri úplne odlišné účesy bez toho, aby ste museli siahnuť po nožničkách.

Zmena štýlu: Jeden strih, štyri účesy

Holland Roden necháva svoje postupne zostrihané pramene v mäkkých vlnách padať na ramená. Podľa toho, čomu sa práve venuje, si táto herečka dokáže upraviť vlasy do štyroch rozličných variácií. Nielen pred kamerou ale aj v súkromí dokáže využiť fakt, že vďaka pár úpravám je možné zmeniť vzhľad na nepoznanie. Všetko začína rozhodnutím, či vlasy ponechať rozpustené, alebo ich skrotiť do vyčesaného účesu

Štýl 1: To pravé na všedný deň

Typveränderung
© Getty Images

Holland Roden s klasickým drdolom (vpravo) a drdolom ako súčasťou polovyčesaného účesu (vľavo).

Styling na chvíle ustavičného pobehovania, nakupovania či na večeru s priateľmi je súčasťou každodenného života.
Týmto chvíľam zodpovedá účes, ktorý je rýchly a jednoduchý.
Holland Roden predstavuje modernú nedokončenú verziu klasického drdolu a tiež drdol ako prvok v rámci polovyčesaného účesu. 

Štýl 2: V strohom pracovnom duchu

Typveränderung
© Getty Images

Holland Roden s vlasmi rozpustenými alebo zopnutými v cope. Každý z týchto účesov je uhladený a jeho tvar je pod kontrolou.

Pokiaľ ide o stylingové prvky, vo svete biznisu platí pravidlo, že menej je viac. Roztomilé a pôvabné účesy sú rozhodne „out“. V kombinácii so schopnosťami a sebadôverou najviac vo váš prospech zafunguje jednoduchý, hladký look. Holland Roden má tento štýl v malíčku a to hneď v dvoch variáciách. Vľavo ju vidíme s cestičkou na strane, uhladenými rozpustenými vlasmi začesanými preč z tváre a zopnutými za uchom – esencia jednoduchosti. Hladký cop (vpravo) tiež predstavuje skvelú voľbu na deň strávený v práci.  

Štýl 3: Romantická večera

Typveränderung
© Getty Images

Postupný strih umožňuje Holland Roden vytvárať jemne padajúce vlny (vľavo) alebo si voľne zopnúť vlasy do slávnostného výčesu s cestičkou v strede.

Tieto účesy sú ideálnou voľbou na recepcie, romantické večere alebo na noc strávenú s priateľkami.
S dlhými vlnitými vlasmi pôsobí Holland Roden žensky a neprehliadnuteľne.
Nedokončený výčes s cestičkou v strede je ako stvorený na slávnostné príležitosti.

Štýl 4: Divoká párty

Typveränderung
© Getty Images

Kombinácia dlhých vlasov, plážových vĺn a pätky (vľavo) vám poskytne tú správnu dávku extravagancie, s ktorou zažiarite na párty. Tradične ladený vysoký cop dodáva Holland Roden nádych jednoduchej elegancie.

Možno sa vám vôbec nechce vyraziť von, no pozvanie už nie je možné odmietnuť.
Váš zdržanlivý prístup vyprchá, keď vkĺznete do priliehavých šiat a vlasy si upravíte do pôvabného tvaru.
Plážové vlny Holland Roden s luxusnou pätkou (vľavo) majú v sebe štipku extravagancie, ktorá na párty nesmie chýbať.
Vysoký cop je vždy hravým, no aj elegantným riešením na noc plnú zábavy.
Holland Roden si ho okorenila kučerami na končekoch – zvlnené vlasy jednoducho zbožňuje.