Styling | Trendy účesy pre ženy

Cool účesy na cool párty

Dlhé noci plné zábavy doslova volajú po štýlových outfitoch, správnych doplnkoch a samozrejme, účesoch, ktoré sa na párty dokonale hodia. Predstavíme vám krásne a štýlové slávnostné účesy, ktoré si už stihli vyskúšať aj niektoré celebrity. Video pripravené Schwarzkopf vlasovým expertom,  Arminom Morbachom, vám ukáže, ako dodať účesom šmrnc a oslňujúci look.

Tešíte sa na noc v meste, na firemný večierok, na ples alebo na rozlúčku so slobodou vašej kamarátky? Pomôžeme vám nájsť účes, ktorý vás nenechá splynúť s davom. Zabudnite na staré zvyky a vyskúšajte nový účes.  Dopriali ste si už niekedy uhladený elegantný look? Možno by ste rady zmenili svoje rovné vlasy na divoké kučery, zapletané vlasy, vyčesané, alebo polo vyčesané účesy s alebo bez vlasových doplnkov, ktoré môžu dodať vášmu štýlu eleganciu alebo hravosť a osobitý štýl.

Bohaté vlasy určite upútajú pozornosť na večierkoch. Obľúbené účesy na stužkovú alebo účesy na ples - drdoly, pätky, copy, podmaňujúce kučery alebo natupírované zadné vlasy fungujú, ak chcete dosiahnuť objem vo vašich vlasoch či už s alebo bez vlasovej bižutérie.

Vytvorte si slávnostné účesy s ľahkosťou

Slávnostné účesy nemusia byť komplikované, ale musia vydržať počas celej párty. Účes musí vydržať celý večer a tiež cestu tam i cestu domov. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré dodajú vášmu účesu spevnenie a dlhotrvajúci tvar:

Spoľahnite sa na extra spevňujúce tužidlo na vlasy, sprej na fénovanie vlasov a prípravok na elektrizujúce a „lietajúce“ vlasy ešte predtým, než začnete so stylingom svojho slávnostného účesu.

Skontrolujte si svoj slávnostný účes než sa na špeciálnu udalosť vydáte. Nebojte sa poriadne pokrútiť hlavou, aby ste zistili, či vás účes vydrží tanec a iné záťažové situácie. Doma si môžete stále zachytiť niekoľko neposlušných prameňov vlasov.

Po stylingu na slávnostný účes nastriekajte lak na vlasy, aby ste mu dodali očarujúci lesk a extra spevnenie.

Aj nepriaznivé počasie si môže na vašom dokonalom slávnostnom účese vybrať svoju daň. Zaobstarajte si vreckové balenie vášho obľúbeného laku na vlasy pre okamžitú úpravu účesu a jeho spevnenie.

Chystáte sa na párty a chcete si dopriať štýlový rockový účes? V tomto videu vám Armin Morbach krok za krokom ukáže ako si rýchlo a jednoducho vytvoriť trendy pätku.

Pozrite si v našej galérii účesov, aké účesy si na slávnostné udalosti vybrali známe tváre.

Video: Ako si vytvoriť párty účesy

Galéria: Hviezdy milujú slávnostné účesy