Styling | Svadba

Blogové trendy: Ležérne zapletané účesy pre manželské prísľuby

Túto jar budú vlasové trendy nonšalantné a milo neformálne. Blogerky aplikujú tieto trendy aj na zapletané účesy – s očarujúcimi výsledkami.

Dnes sú nedokonalé účesy akceptované na bežné nosenie, ako však fungujú takéto nedokončené účesy v prípade slávnostných príležitostí ako je svadba? Mnoho neviest určite odmietne predstavu o čomkoľvek bežnom a neformálnom na svojej svadbe. Nakoniec, každý malý detail svadby je naplánovaný a očakáva sa, že bude perfektný, rovnako ako nevestin účes. Predstava stylingu svadobného účesu doma bez kaderníčky sa mnohým nevestám zdá až bizarná.

Prečo to tak je? Blogerky na stránkach 'A Cup of Jo' už začínajú obdivovať a praktizovať tento trend jednoduchých zapletaných účesov. Tento trend nie je vôbec o tom, aby ste narušili dokonalosť svadobného účesu. Idea ukrývajúca sa za touto myšlienkou je len použiť štýl Calvina Kleina a Proenza Schouler z ich kolekcie jar/leto a aplikovať ho na svadobné účesy. Je to výraz nového uvoľneného štýlu a snaha o odklon od svadobnej dokonalosti.

Blogerka z New Yorku, Joanna Goddard, upravila svoje vlasy do krásneho drdola, čím docielila fantastickú kombináciu podrobného stylingu a šikovnej štruktúry účesu. Samozrejme, styling vlastného svadobného účesu si vyžaduje poriadny kus odvahy. Pokiaľ ju nepodporila jej kamarátka, ani Joanna si nebola istá vlastným stylingom svadobného účesu (bez pomoci kaderníka). Dnes však dve kamarátky ukazujú krok za krokom, ako si jednoducho vytvoriť trendy svadobný look.

undone Calvin Klein, Proenza Schouler
© AFP / Getty Images, Getty Images

Ležérne vlasové trendy v kolekcii jar/leto od značiek Calvin Klein a Proenza Schouler sú bohato štruktúrované. Tento trend sa dostáva aj do svadobných a iných slávnostných účesov.

Odkazy na stránky zapletaných účesov

Účesy podľa Joanny krok za krokom >> joannagoddard.blogspot.com

Prečítajte si viac >> rockmywedding.co.uk

Objavte: Šik účes Svadba