Styling | Muži

Týždeň pánskej módy v Miláne: Aktuálne trendy v účesoch

Konečne je tu leto! Teploty dosahujú maximum a vy ste zatúžili po malom osviežení? Prinášame vám najnovšie trendy v pánskych účesoch na jar/leto 2016. Muži v nich vyzerajú naozaj skvelo. Ktorý look je podľa vás najviac cool?

Čo má spoločné hudba a mužské vlasy? Je to tak, obe sú záležitosťou vkusu! Tohtoročný Týždeň pánskej módy v Miláne sa vyznačoval mimoriadne vycibreným štýlom, a to nielen v oblasti módy, ale aj účesov na nasledujúcu sezónu jar/leto. Na móle zažiaril strapatý look s ofinou, cool účes s mokrým efektom aj elegantný cop – čiže účesy inšpirované históriou hudby. Svoju príťažlivosť dodnes nestratili a v nasledujúcom období sa opäť chystajú vtrhnúť do hitparád. Prezrite si našu galériu a zistíte, ktoré hudobné legendy budú udávať tón v pánskych účesoch.   

Galéria: Týždeň pánskej módy v Miláne 2015

Týždeň pánskej módy 2015 v Miláne: Tón udávajú kapely!

Milano Moda Uomo 2015
© Getty Images

Šatky „bandana“ a strapaté vlasy boli na Týždni módy v centre pozornosti.

Ako dosiahnete cool rockerský imidž priamo u vás doma? Vlasom prepožičajte nedbalý vzhľad, okolo hlavy si obviažte šatku (najlepšie vynikne čierna), oblečte si koženú bundu alebo vyšúchanú džínsovú košeľu a ste pripravení vyraziť! Takto nejako by to malo fungovať podľa talianskej značky N°21.

Neviete, ako si zaviazať šatku? Máme jeden jednoduchý spôsob:

1. Šatku v štandardnej veľkosti 60 x 60 cm poskladajte na rovnom povrchu v diagonálnom smere.

2. Držte ju za konce a zahnite vždy asi o 6 cm, až kým nedosiahnete tvar pruhu. 

3. Opatrne ju vezmite, omotajte si ju okolo hlavy a vzadu voľne zviažte na uzol. 

Discover: Tipy a triky Muži

Related articles