Styling | Muži

To pravé pre mužské vlasy

Pierce Brosnan, George Clooney, Antonio Banderas a Robert Downey Jr. dokazujú, že aj pánske účesy s náznakom šedivých vlasov môžu vyzerať perfektne. Hollywoodske hviezdy nemajú ani najmenší dôvod skrývať svoje šediny. Šedivejúce pramene vlasov im pridávajú na sexepíle. Pozrite sa s nami na skvelé účesy. Dáme vám niekoľko rád, ako nové stylingové tipy a triky vyskúšať.

Väčšina ľudí má zmiešané pocity, ak na sebe spozoruje šedivé vlasy. Dnes nie sú šedivé vlasy žiadny problém, ale mali by ste tejto novej realite prispôsobiť aj svoj účes. Dlhé vlasy a rôzne experimenty so šedivými vlasmi sa zriedkakedy podaria, nehovoriac o reakciách okolia. Na rozdiel od toho, krátke vlasy vyzerajú veľmi distingvovane a elegantne. Samozrejme, toto pre hviezdy nie je žiadnou novinkou.

Účesy pre šedivejúce mužské vlasy

Pribúdajúcim šedivým vlasom by ste mali prispôsobiť nielen strih vlasov, ale aj starostlivosť o ne a svoje stylingové zvyky. Šedivejúce vlasy obsahujú menej melanínu, ktorý chráni vlasy od nepriaznivého vplyvu UV lúčov na vlasový keratín. Vlasy sa taktiež s pribúdajúcim vekom stenšujú. Preto vlasy potrebujú viac UV ochrany a starostlivosti.

Používajte preto na ich obnovu vitalizujúci šampón a výživný kondicionér. To posilní vaše vlasy a pokožku hlavy.

Gély a pomády sú veľmi bohaté na oleje a sú vhodné pre úžasné účesy pre mužov. Dodávajú vlasom vitamíny a požadovaný lesk.

Pozrite sa na mužov, ktorí sa pýšia perfektnými účesmi.

Galéria: dokonalé účesy so šedinami

Viac soľ a peper účesov pre mužov nájdete tu:

Elegantne starnutie >> gqindia.com

Zodpovedajúci štýl vlasov a fúzov >> gq.com

Objavte: Muži