men-hairstyle-surfer-style
Styling | Muži

Účesy pre mužov: Surferský štýl

Plážové vlny nie sú populárne len medzi ženami, ležérnemu účesu najnovšie prepadli aj muži! Zistite, ako pritiahnuť cool plážový look do mesta a ako si surferský štýl rozumie s rôznymi dĺžkami vlasov.

Čo je pre surferský štýl charakteristické? Opálená pokožka? Pestrofarebná havajská košeľa? Surfovacia doska? Námornícke historky? V skutočnosti ho tvoria hlavne vlasy – vo svojej nezameniteľnej podobe tvarovanej slnkom, vetrom a slanou morskou vodou. Plážové vlny totiž dokonale odzrkadľujú uvoľnený životný pocit chlapcov z pláže. A muži sa rozhodli inšpirovať sa ním aj v meste – obľúbili si surferský účes s jemne zvlnenou štruktúrou. Skvele sa hodí na každodenné nosenie, jeho prednosťou je rýchla a jednoduchá úprava. A tiež neodolateľná prázdninová nálada, ktorú vyžaruje. 

Typický surferský účes

Kľúčom k jednoduchému plážovému looku je prirodzenosť. Tento štýl si nerozumie s presnou cestičkou, precíznym strihom ani so starostlivo uhladeným zjavom. Naopak, jeho bezstarostný dojem má na svedomí morský vánok a slaná voda. Tie vo vlasoch vytvárajú perfektné jemné vlny, oddelenú štruktúru a matný vzhľad. Slnko sa postará o prirodzené zosvetlenie dĺžok a končekov.

Máte chuť na tento look, ale morská pláž je v nedohľadne? Žiaden problém. S naším stylingovým know-how si ho môžete dopriať aj v meste. Prinášame vám cool surferské účesy s heslom „urob si sám“:

Surferský štýl pre mužov

Objavte: Športy Muži