Styling | Šik účes

Slávnostné účesy na Vianoce

Máte už zabalené všetky darčeky? Je špajza naplnená dobrotami pre rodinu a priateľov? Pravdepodobne sa neviete dočkať kedy sa oblečiete do slávnostného odevu. A čo tak slávnostný účes ako vaša korunka krásy? Nechajte sa inšpirovať účesmi hviezd v našej fotogalérii. Sme si istí, že nájdete ten najlepší slávnostný účes, ktorý perfektne pristane k vašej elegantnej róbe.

Slávnostné oblečenie a účesy sú súčasťou osláv, či už sa zúčastníte priateľského stretnutia alebo formálnej oslavy. Dokonca i rodinná vianočná večera má slávnostnú atmosféru. Váš účes by túto atmosféru mal podporovať. V súčasnosti môže byť úprava vlasov jednoduchá a rýchla, ak sa pri úprave použijú tie správne nástroje a produkty, ktoré zachovajú účes neporušený počas celých osláv.

Nástroje na úpravu účesov pre slávnostné príležitosti.

Či sú vlasy blond alebo hnedé, kučery a vlny vždy vyzerajú elegantne. Aby ste vašim vlasom dodali tú správnu štruktúru a poddajnosť, použite kulmu alebo žehličku. Jednoduchšie sa potom budú upravovať, sponky budú držať na mieste a každá časť účesu bude vyzerať dlhšie neporušená.

Lak na vlasy (mega silne držiaci lak na vlasy, ak je to nutné) podporí dlhodobé držanie tvaru vášho slávnostného účesu.

Nemusíte mať jemné vlasy, aby ste siahli po púdri na zväčšenie objemu – je to  nesmierne užitočný stylingový produkt, ktorý zlepšuje štruktúru a tvarovateľnosť vlasov. Špeciálne užitočný je pre slávnostné účesy, ktoré musia držať tvar niekoľko hodín. 

Príslušné množstvo spreja na vlasy pre extra lesk aj na obyčajnom drdole vyzerá slávnostne. Vosk pre extra lesk dodá účesu ešte viac čara.

Slávnostné príležitosti sú tým správnym časom pre vlasové doplnky a trblietavé vlasové šperky. Ich hravé svetlo a hra farieb si spájame s pôvabom.

V nasledujúcom video návode expert na vlasy zo Schwarzkopf, Armin Morbach, názorne predvádza ako učesať elegantne vypnuté vlasy a ako ich doplniť vlasovými šperkami.

Ak ste sa ešte nerozhodli pre vhodný účes, ktorý sa hodí k vašim vianočným šatám, pozrite si pre inšpiráciu našu galériu fotiek. Hviezdy vám ukážu rozkošné účesy pre slávnostné príležitosti ako sú napríklad Vianoce.

Video: Ako vytvoriť vypnutý účes s vlasovými doplnkami.

Galéria: Slávnostné účesy na Vianoce

Súvisiace články