Starostlivosť o vlasy | Krásne vlasy

BB krém pre vaše vlasy

Nádherné vlasy takmer bez námahy? Je to jednoduché! BB krém sľubuje dokonalú premenu – tentokrát už aj pre vlasy. Produkt „všetko v jednom“, ktorý tak svedčí našej pleti, nám pomôže dosiahnuť aj zdravé a žiarivé pramene. Vysvetlíme vám, ako tento revolučný princíp funguje.

Zamestnanie, rodina, minimum voľného času... Každý z nás niekedy bojuje so stresom. Nedovoľte, aby sa nedostatok odpočinku odrazil na vašom vzhľade. Aj starostlivosť o vlasy však môže vyžadovať veľa energie... Nenechajte sa odradiť – dnešné ženy si život uľahčujú vďaka všestranným produktom, ktoré dokážu vyriešiť niekoľko problémov naraz. K podobným „zázrakom“ súčasnosti patrí napríklad BB krém, ktorý si obľúbilo mnoho užívateliek po celom svete. Teraz princíp „všetko v jednom“ prenikol aj do vlasovej kozmetiky. Ako funguje? Lepšie, rýchlejšie, efektívnejšie...  

Čo je BB?

Ide o skratku hesla „Blemish Balm“ používanú na celom svete, v preklade toto slovné spojenie znamená „balzam na nedokonalosti“. A BB toho dokáže naozaj dosť: multifunkčný produkt s týmto názvom vyživuje, vypína, zakrýva, hojí, ochraňuje pred UV lúčmi... BB krém je vlastne denný krém s efektom proti starnutiu, ktorý blokuje slnečné žiarenie a navyše aj zakrýva nedokonalosti ako make-up. Jednoducho kozmetický hit! Niet divu, že experti sa rozhodli preniesť tento úspešný princíp aj do sféry vlasovej starostlivosti a vyvinuli BB balzam na vlasy.      

Čo môže BB krém znamenať pre vaše vlasy?

Podobne ako v starostlivosti o pleť, aj BB balzam na vlasy ponúka kombináciu intenzívnej starostlivosti a ochranného efektu: Odolnejšie a menej krepovité, objemnejšie, lesklejšie a vitálnejšie vlasy bez rozštiepených končekov – superbalzam toto všetko kombinuje v rámci jedného produktu. Tento „multitalent“ bude vašu hrivu hýčkať a postará sa, aby bola dokonale fit, aj keď budete mať minimum času. Hodvábne hebké vlasy, nekonečný lesk, prirodzený objem a bezproblémové rozčesávanie sú na dosah už po jedinom použití. 

Ako funguje BB krém na vlasy?

Účinné zložky ako rastlinné oleje pomôžu vlasom prekonať každodenné výzvy. Matné a unavené pramene opäť nadobudnú svoj pôvab a lesk. Zloženie s tekutými vlasovými komponentmi harmonizuje úroveň vlhkosti, predchádza krepovitosti a zaručí saténovú textúru – a to všetko bez zbytočného zaťaženia. Jediný rozdiel oproti BB krému na pleť je v tom, že ten na vlasy neobsahuje žiadne pigmenty a nemení farbu vlasov.

Ako sa BB krém na vlasy používa?

BB balzam sa nanáša na vlasy ako bezoplachový kondicionér – netreba ho zmývať vodou. Jednoducho si osušte vlasy uterákom, votrite do nich BB balzam vo veľkosti lieskového orieška a nechajte pôsobiť. Vďaka jemnému zloženiu môžete tento skrášľovací prostriedok používať bez problémov každý deň. Vaše vlasy sa budú cítiť ako v bavlnke a vám zostane viac času na príjemné veci v živote!