beology

beology

Prvý systém vlasovej starostlivosti upravený podľa potrieb zákazníka od značky Schwarzkopf prináša blahodárny zážitok a efektívne výsledky.

Vyvinutý so vzácnymi prírodnými ingredienciami, obohatený enzýmovým výťažkom z hlbín mora a antioxidačnou morskou riasou.

 

Šetrný systém vlasovej starostlivosti preniká do vlasov, posilňuje, regeneruje a chráni ich zvnútra. Jedinečné receptúry sa navzájom podporujú a pomáhajú v každom kroku.

 

Ponúka 3 rôzne rady podľa potrieb vašich vlasov: REGENERÁCIA, HYDRATÁCIA, UHLADZUJÚCI EFEKT.

 

S viacstupňovými radmi zahŕňajúcimi čistenie, ošetrenie, intenzívne oplachové a bezoplachové kúry, pocítite rozdiel v 3 dimenziách dokonalých vlasov: jemnosť, uhladzujúci efekt a lesk.

Ako beology zmení váš deň?

Beology ponúka ženám výber z produktov, ktoré môžu prispôsobiť podľa potrieb svojich vlasov v 3 skrášľujúcich radoch: REGENERÁCIA, HADRATÁCIA, UHLADZUJÚCI EFEKT.

Všetky produkty sú vyvinuté tak, aby pôsobili spoločne a prenikali ako systém do najhlbších vrstiev vlasov a tak zaistili ich hĺbkovú výživu. 

Každý produkt beology ma individuálne zameranie od vnútornej vrstvy vlasovej kôry až k povrchu vlasu.

Kombináciou všetkých produktov dosiahne kvalita vlasov novú úroveň krásy: získava neuveriteľnú hebkosť, uhladzujúci look a lesk.